mtablet baner

Bezprzewodowy i przenośny MESI mTABLET urządzenie diagnostyczne które ułatwi wykonywanie, przechowywanie, analizowanie i udostępnianie wysokiej jakości badań

Dowolne badanie diagnostyczne za pomocą jednego urządzenia – mTabletu.

Wybierz bezprzewodowy moduł diagnostyczny, przygotuj pacjenta do badania i użyj tabletu do wykonania pomiaru. Automatyczna synchronizacja urządzeń pozwala zaoszczędzić czas i eliminuje błędy popełniane z powodu nieprawidłowej koordynacji sprzętu.mtablet lista

Zapobiega to nieporozumieniom w komunikacji, niespójnościom w raportowaniu, a tym samym skraca czas poświęcany na diagnozę i leczenie.
Nasz certyfikowany tablet medyczny integruje bezprzewodowe narzędzia diagnostyczne, dane pacjenta i aplikacje medyczne w jednym systemie.

 

Rewolucyjne rozwiązanie do przechowywania danych

Wybierz kartotekę pacjenta z elektronicznej dokumentacji zapisanej na tablecie i zaznacz pomiar, który chcesz wykonać.
Koniec z przeglądaniem dokumentacji pacjentów w wersji papierowej .

Sposób, w jaki MESI mTABLET obsługuje informacje, jest unikalny. Obiektywne wyniki pomiarów diagnostycznych, ocena stanu zdrowia, opinie specjalistyczne, konsultacje i wszelkie inne dane są przechowywane w jednym miejscu.

mtablet ikony

mtablet main2

mrekord1

mRECORDS

Aplikacja internetowa

Wszystkie pomiary i dane pacjenta są automatycznie zapisywane i synchronizowane z elektroniczną kartoteką medyczną - mRECORDS, która jest dostępna w mTABLET oraz z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, w prosty i bezpieczny sposób.
Dane zebrane na tablecie są natychmiast dostępne do przejrzenia w mRECORDS. Jeśli pielęgniarka wykonuje pomiar na tablecie, dane są udostępniane jednocześnie lekarzowi na komputerze. Wyniki mogą być również automatycznie synchronizowane z istniejącym elektronicznym systemem danych pacjenta.

mrecord2

mSTORE

Rynek aplikacji medycznych

Potrzebujesz pomocy w interpretacji tego diagramu EKG?
Chcesz zmierzyć aPWV za pomocą mankietu do pomiaru ciśnienia krwi?
Zrób więcej dzięki narzędziom diagnostycznym, aktualizując aplikacje do pomiarów w systemie mSTORE lub uzyskaj dodatkowe wsparcie dzięki aplikacjom innych firm, takich jak rejestr leków czy atlas ciała. Aplikacje Zdrowotne podobne są do aplikacji na naszych osobistych tabletach, rynek aplikacji medycznych oferuje profesjonalne medyczne aplikacje dla lekarzy i pielęgniarek przeznaczone do pracy.
Aplikacje zwiększają możliwości diagnostyczne i rozszerzają potencjał konsultacji w zakresie opieki podstawowej.

mstore

Back to top